Biuro Rachunkowe ICN Finanse

BIURO RACHUNKOWE

UE
ICN Finanse

Platforma ICN Finanse to nowoczesne rozwiązanie,
wspierające Cię na co dzień w prowadzeniu biznesu.

Platformę ICN Finanse zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy z myślą o naszych klientach. Dzięki niej nasi klienci mają stały dostęp do dostarczanych przez nasze biuro informacji na temat kondycji finansowej swojej firmy.
ICN Finanse

Dostępność i wygoda

Korzystając z naszej platformy, będziesz miał dostęp do swoich finansów z dowolnego miejsca w kraju i na świecie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy połączenie internetowe, abyś mógł na bieżąco śledzić stan rozliczeń swojej firmy, zobowiązania wobec kontrahentów oraz Instytucji Państwowych. Możesz być z nami w stałym kontakcie, bez konieczności przychodzenia do naszego biura.
Otrzymasz także stały dostęp do wszystkich dokumentów księgowo - kadrowych zarchiwizowanych w serwisie nie tylko na dany miesiąc – nasza platforma stanowi podręczne archiwum klienta, będziesz miał dostęp do wszystkich swoich deklaracji, od pierwszego miesiąca obsługi przez nasze biuro.

Twoje finanse w jednym miejscu

Na platformie w przejrzystej, tabelarycznej formie zostaną umieszczone dane dotyczące Twojej księgowości. Znajdziesz na swoim koncie informacje na temat kondycji finansowej swojej firmy, stanowiące podstawę działań handlowych w biznesie, takie jak:

  • zestawienie przychodów i kosztów
  • raporty, dzięki którym będziesz miał wgląd w wyniki finansowe swojej firmy
  • płatności zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego, płatności ZUS oraz deklaracje na dany miesiąc
  • informacje dotyczące kadr i płac
  • zestawienie zobowiązań wobec kontrahentów - dodatkowo w dniu w którym upływa termin płatności, dostaniesz przypomnienie o wymaganej płatności
A także:

Elektroniczny obieg dokumentów

Korzystając z platformy on - line, możesz doręczać dokumenty do naszego biura rachunkowego, używając swojego konta. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz przeznaczyć na inne, ważne dla Ciebie czynności. Jeżeli preferujesz inną formę dostarczania dokumentów, możesz przekazywać nam dokumenty osobiście, za pośrednictwem poczty elektronicznej, lub to my możemy odbierać je od Ciebie.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Otrzymasz spersonalizowany kod dostępu do swojego konta na naszej platformie. Po bezpiecznym logowaniu będziesz miał dostęp do danych swojej firmy. Połączenie z platformą jest szyfrowane certyfikatem SSL, co zapewnia bezpieczeństwo i poufność zgromadzonych danych.

Możliwość generowania faktur

Otrzymasz możliwość sprawnego i szybkiego wystawiania faktur sprzedażowych, w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności instalacji dodatkowego modułu na swoim komputerze.

Dzięki nam będziesz na bieżąco

Na naszej platformie znajdziesz codziennie aktualne wiadomości z kraju i kursy walut. Dodatkowo do Twojej dyspozycji udostępniamy kalkulator odsetkowy oraz kalkulator płac.

Wzory pism dostępne od zaraz

Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 60 wzorów pism, które możesz wypełnić i wydrukować zawsze, kiedy będą Ci potrzebne. Przydadzą Ci się one w sytuacji kiedy:

  • planujesz zmiany w strukturze zatrudnienia (m.in. umowy o pracę, wzory wypowiedzeń)
  • zatrudniasz pracowników (m.in. listy obecności, wnioski o urlop)
  • często wysyłasz pracowników w delegację (m.in. polecenia wyjazdów służbowych, rozliczenia kosztów delegacji)
  • Twoi kontrahenci opóźniają się lub zalegają z regulowaniem należności (m. in. wezwania do zapłaty, noty odsetkowe)

Chcesz zobaczyć i sprawdzić jak działa nasza platforma on - line?

Skontaktuj się z nami
© ICN FINANSE 2020 | ul. Związkowa 4 | 20-148 Lublin | Tel.: 81 534 06 92 |
Projekt: Enzo. Wykonanie: Freeline, Obsługa: Marek Golan.